Nowe SIO - Temat zbiorczy

Dyskusje i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem.

Re: Nowe SIO - Temat zbiorczy

Postprzez bruce » wtorek, 12 mar 2013, 14:03

Datę mianowania ;)
Pozdrawiam!
bruce

Pochwały: 1

Postprzez AnaM » wtorek, 12 mar 2013, 18:59

Witam wszystkich męczących się z Nowym SIO ;)
Czy miał ktoś problem z weryfikacją nauczyciela w bazie PESEL? Pojawia się taki komunikat: "Weryfikacja z danymi osobowymi nauczyciela zawartymi w zbiorze PESEL nie powiodła się. Brak możliwości zarejestrowania danych identyfikacyjnych nauczyciela. Prosimy o poprawienie danych identyfikacyjnych."
Dane (imię, nazwisko i PESEL są zgodne z dokumentacją. Co robić w tej sytuacji?
Na infolinię tradycyjnie nie można się dodzwonić , wysłałam zapytanie ale na razie cisza. Gdyby ktoś wiedział bardzo proszę o pomoc.
AnaM

Postprzez czarnag5 » środa, 13 mar 2013, 08:56

AnaM napisał(a):Witam wszystkich męczących się z Nowym SIO ;)
Czy miał ktoś problem z weryfikacją nauczyciela w bazie PESEL? Pojawia się taki komunikat: "Weryfikacja z danymi osobowymi nauczyciela zawartymi w zbiorze PESEL nie powiodła się. Brak możliwości zarejestrowania danych identyfikacyjnych nauczyciela. Prosimy o poprawienie danych identyfikacyjnych."
Dane (imię, nazwisko i PESEL są zgodne z dokumentacją. Co robić w tej sytuacji?
Na infolinię tradycyjnie nie można się dodzwonić , wysłałam zapytanie ale na razie cisza. Gdyby ktoś wiedział bardzo proszę o pomoc.

Ja miałam podobnie w jednym przypadku
okazało się że wpisałam "l" zamiast "ł" w imieniu Małgorzata - zauważyłam to dopiero jak się dobrze przyjrzałam.

Wam też nie wracają ostatnio potwierdzenia uczniów z danymi identyfikacyjnymi. Ja już wysłałam ze 3/4 wszystkich i żadne potwierdzenie jeszcze nie wróciło :roll: :evil:
czarnag5

Postprzez yasiek » czwartek, 14 mar 2013, 10:01

Cytuję "Informujemy, iż z powodu prac technicznych aplikacja modernizowanego Systemu Informacji Oświatowej nie będzie dostępna w następującym terminie: od 15:30 w dniu 13.03.2013 r. do 8:00 w dniu 14.03.2013 r", rzeczywiście jak napiszą że nie będzie działało to nie działa, jak napiszą że od 8.00 będzie działało to tylko napiszą (14.03.2003 godz. 9.00), od 20 minut trwa aktualizacja listy przedmiotów.
yasiek

Postprzez Basia » czwartek, 14 mar 2013, 12:23

W swojej jednostce mam 4 podmioty w tym przedszkole. Po wysłaniu 3 z nich zostały zweryfikowane poprawnie i wróciły z zielonym "ptaszkiem" natomiast to przedszkole mi "wisi" Jest wysłane i co sprawdzam status to ani drgnie. Czy ktoś ma taką sytuację że podmiot nie został poprawnie przetworzony?
Basia

Postprzez anieszka0110 » czwartek, 14 mar 2013, 21:02

Tak, u mnie "wisi" Szkoła Podstawowa...
anieszka0110

Postprzez Dana » piątek, 15 mar 2013, 13:53

A u mnie przy cofaniu upoważnienia dla Dyrektora szkoły pojawia się błąd "brak autoryzacji". Czy ktoś miał taki przypadek? Od ponad tygodnia staram się uzyskać informację co robić i jakoś nic
Dana

Postprzez Paulax » poniedziałek, 18 mar 2013, 08:06

Hej.
Odnosnie dublowanie sie uczniów, też miałam z tym problem. Dzwoniłam na infolinie ale nie wiedzieli, napsałam zapytania, ale do tej poty (1,5 miesiąca czasu) nie uzyskałam info... wiec koniec końcem dedukując, przeglądając.. wylysliłam sama.. Ucznioweie dublija sie nawet po 3 razy , bo przy każdej prowadzonej zmianie uczeń jest dodawany:
wpis pierwszy (imie nazwisko, pesel)- mam ucznia raz
wpis 2 (adres zamieszkania- mam ucznia dwa
wpis (np. jezyki) mam ucznia trzy
Znaczy to że tyle ile bedzie alktualizacji i nowych wpisów do zatwierdzenia tyle bedziemy mieli uczniów...
Paulax

Postprzez Justa » poniedziałek, 18 mar 2013, 11:06

WITAM

Mój problem>

Dzisiaj wyslałam wszystkie dzieci do weryfikacji. Przeszły wszystkie dzieci oprócz jednego.
Mam problem, bo IMIĘ I NAZWISKO JAK I PESEL NA PEWNO JEST PRAWIDŁOWY, NIE MAM RZEDNEJ LITERÓWKI, A DZIECKO NADAL NIE PRZECHODZI.
ROZMAWIAŁM Z RODZICEM, OGŁADAŁAM KARTE ZDROWIA DZIECKA I WSZYTSKO SIE ZGADZA- NAWET CZESKIEGO BŁĘDU BRAK :)
CO MAM ZROBIC Z TYM FANTEM?
Justa

Postprzez Justa » poniedziałek, 18 mar 2013, 11:08

WITAM

Mój problem

Dzisiaj wyslałam wszystkie dzieci do weryfikacji. Przeszły wszystkie dzieci oprócz jednego.
Mam problem, bo IMIĘ I NAZWISKO JAK I PESEL NA PEWNO JEST PRAWIDŁOWY, NIE MAM RZEDNEJ LITERÓWKI, A DZIECKO NADAL NIE PRZECHODZI.
ROZMAWIAŁM Z RODZICEM, OGŁADAŁAM KARTE ZDROWIA DZIECKA I WSZYTSKO SIE ZGADZA- NAWET CZESKIEGO BŁĘDU BRAK
CO MAM ZROBIC Z TYM FANTEM?
Justa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Systemy obsługi stypendiów, SIO.